<<  Firma Profili  >>
 

ADA SULAMA; Konyada sulama ve damla sulama sistemlerinin imalat ve pazarlanması sektöründe faaliyet göstermektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi ürünü ve en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükselmeyi hedeflemiştir.

Firmamız;

 

Sulama sistemleri parçaları, plastik damla sulama ek parçaları, galvanizli damlama sulama ek parçaları, jet filtre, disk filtre, turbo jet filtre, meç filtre, gravel disk filtre, turbo filtre, yosun filtresi, gübre tankı, hidrosiklon ve hidrosiklonlu sistemler ve arabalı sistemlerin imalat ve pazarlamasını yapmaktadır.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir. Kalitede benimsediğimiz toplam kalite anlayışımızın unsurları arasında muhtemel hataları önleyicilik, tam katılımcılık, personelin düzenli ve sürekli eğitimi, tedarikçilerle işbirliği, müşteri memnuniyeti ve çevreye saygı bulunmaktadır.

İmalatını yaptığımız ürünlerimizin satış ve hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı, müşteri memnuniyetinin devam etmesi için, kurulan sistemin aksamadan çalışmasını sağlamayı en önemli görevimiz olarak kabul ediyor ve bu düstur üzerine faaliyetimize devam ediyoruz.

Misyonumuz;

Faaliyet gösterdiğimiz Damla Sulama sistemleri sektöründe; sürekli gelişim felsefesine dayalı olarak, müşterilerimizin isteklerine tam olarak cevap verebilmek, müşteri isteklerini ve yasal şartlan dikkate alarak; hatasız ve kaliteli ürünler üretmek, tam zamanında teslimatını gerçekleştirmek ve satış sonrasında da müşterimizin yanında olmak.

Vizyonumuz;

Müşteri isteklerine uygun olarak, otomasyona dayalı modern tesislerde ürettiği yüksek kaliteli ürünleri ile, ulusal ve uluslararası pazarlarda etkili olarak faaliyet gösteren, sektöründe saygın ve lider bir firma olmak.